محصول > ترانسفورماتور > کوربالانس > ترانس جریان کوربالانس CT-1/210

ترانس جریان کوربالانس CT-1/210
  • برند: contrel elettronica
  • کشور سازنده: ایتالیا
  • مدل: CT-1/210
  • وضعیت کالا: موجود

ترانس جریان کوربالانس CT-1/210امکان حس جریان نشتی زمین را فراهم می‌آورد. این کوربالانس به گونه ای طراحی شده که به رله‌های تشخیص نشت جریان زمین متصل گردیده و توانایی تولید سیگنال قطع را دارا میباشد.
لازم به ذکر است که تمام سیم‌های فعال شامل فاز و نول در سیستم‌های سه فاز و تک فاز باید از میان هسته این ترانس‌ها عبور نمایند. در حالت تعادل که حاصل جریان خالص صفر می‌شود، در ثانویه ترانس جریانی القا نمی‌شود. زمانی که یک خطای زمین در هر یک از فازها رخ دهد، تعادل در بین فازها از بین می‌رود، که توسط فازهای دیگر قابل جبران نیست و جریان در ثانویه ترانس القا می‌گردد.

شرکت الکتروپدیده آلفا دارای نمایندگی انحصاری برند CONTREL ایتالیا، در زمینه مشاوره و فروش انواع کوربالانس‌های رله‌های ارت لیکیج فعالیت دارد.

مشخصات فنی CT-1/210 
حداقل جریان اندازه‌گیری250mA
نوع هستهپیوسته
قطر هسته210mm
نوع نصبریلی
درجه حفاظتیIP20
دمای عملکرد10- تا 70 درجه سانتی‌گراد

دانلود فایل کاتالوگ محصول Core Balance CT-1/210

باتوجه به نوسانات نرخ ارز، خواهشمند است جهت استعلام قیمت، درخواست خرید خود را به شرکت ارسال فرمایید.

پالایشگاه، صنعت الکترونیک، صنعت برق، صنعت بسته بندی، صنعت پتروشیمی، صنعت خودروسازی، صنعت دریایی و کشتی‌سازی ، صنعت راه‌سازی، صنعت غذایی، صنعت مخابرات، صنعت نظامی و دفاعی، صنعت نفت و گاز، صنعت نیروگاهی، شرکت های تابلوسازی، صنعت فولاد، شرکت های ابزار دقیق، صنعت نساجی، صنعت آموزشی و آزمایشگاهی، صنعت چاپ و تکثیر، صنعت لاستیک و پلاستیک، صنعت ساخت فراورده‌های فلزی، صنعت ماشین‌آلات و تجهیزات، صنعت ماشین‌آلات دستگاه‌های برقی، صنعت وسیله‌های اندازه‌گیری، پزشکی و نورشناختی، صنعت قند و شکر، صنعت مواد و فراورده‌های دارویی، صنعت فراورده‌های شیمیایی، صنعت خدمات فنی و مهندسی، صنعت انبوه‌سازی املاک و مستغلات، صنعت کاشی و سرامیک، صنعت سیمان، صنعت ترابری، انبارداری و ارتباطات، صنعت ریلی و مترو، صنعت هواشناسی، صنعت هوا و فضا، صنعت اتوماسیون شرکت های تولید، شارژر و اینورتر و کانورتر، شرکت های تولیدی حفاظت کاتدیک، شرکت های تولیدی ترانسفورماتور