محصول > ترانسفورماتور > کوربالانس > ترانس جریان کوربالانس CTA-1/160

ترانس جریان کوربالانس CTA-1/160
  • برند: contrel elettronica
  • کشور سازنده: ایتالیا
  • مدل: CTA-1/160
  • وضعیت کالا: عدم موجودی

ترانس جریان کوربالانس CTA-1/160امکان حس جریان نشتی زمین را فراهم می‌آورد. این کوربالانس که به صورت دو تکه با قابلیت بازشونده طراحی شده است، به رله‌های تشخیص نشت جریان زمین متصل گردیده و توانایی تولید سیگنال قطع را دارا می‌باشد .
لازم به ذکر است که تمام سیم‌های فعال شامل فاز و نول در سیستم‌های سه فاز و تک فاز باید از میان هسته این ترانس‌ها عبور نمایند. در حالت تعادل که حاصل جریان خالص صفر می‌شود، در ثانویه ترانس جریانی القا نمی‌شود. زمانی که یک خطای زمین در هر یک از فازها رخ دهد، تعادل در بین فازها از بین می‌رود، که توسط فازهای دیگر قابل جبران نیست و جریان در ثانویه ترانس القا می‌گردد.

شرکت الکتروپدیده آلفا دارای نمایندگی انحصاری برند CONTREL ایتالیا، در زمینه مشاوره و فروش انواع کوربالانس‌های رله‌های ارت لیکیج فعالیت دارد.

مشخصات فنی CTA-1/160 
حداقل جریان اندازه‌گیری500mA
نوع هستهدو تکه
قطر هسته160mm
نوع نصبریلی
درجه حفاظتیIP20
دمای عملکرد10- تا 70 درجه سانتی‌گراد

دانلود کاتالوگ محصولCoreBalanceCurrentTransformerCTD180CBCT_20170226115830

باتوجه به نوسانات نرخ ارز، خواهشمند است جهت استعلام قیمت، درخواست خرید خود را به شرکت ارسال فرمایید.

پالایشگاه، صنعت الکترونیک، صنعت برق، صنعت بسته بندی، صنعت پتروشیمی، صنعت خودروسازی، صنعت دریایی و کشتی‌سازی ، صنعت راه‌سازی، صنعت غذایی، صنعت مخابرات، صنعت نظامی و دفاعی، صنعت نفت و گاز، صنعت نیروگاهی، شرکت های تابلوسازی، صنعت فولاد، شرکت های ابزار دقیق، صنعت نساجی، صنعت آموزشی و آزمایشگاهی، صنعت چاپ و تکثیر، صنعت لاستیک و پلاستیک، صنعت ساخت فراورده‌های فلزی، صنعت ماشین‌آلات و تجهیزات، صنعت ماشین‌آلات دستگاه‌های برقی، صنعت وسیله‌های اندازه‌گیری، پزشکی و نورشناختی، صنعت قند و شکر، صنعت مواد و فراورده‌های دارویی، صنعت فراورده‌های شیمیایی، صنعت خدمات فنی و مهندسی، صنعت انبوه‌سازی املاک و مستغلات، صنعت کاشی و سرامیک، صنعت سیمان، صنعت ترابری، انبارداری و ارتباطات، صنعت ریلی و مترو، صنعت هواشناسی، صنعت هوا و فضا، صنعت اتوماسیون شرکت های تولید، شارژر و اینورتر و کانورتر، شرکت های تولیدی حفاظت کاتدیک، شرکت های تولیدی ترانسفورماتور